Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Emre Aşkar

Emre Aşkar

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Emre Aşkar Hakkında

Dr. Emre Aşkar, Hatay ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Emre Aşkar Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Emre Aşkar Randevusu

Dr. Emre Aşkar Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Emre Aşkar için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Emre Aşkar hangi branşta uzman?
Dr. Emre Aşkar, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Emre Aşkar'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör