Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Kl. Psk. Ersin Bayramkaya

Ersin Bayramkaya

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ersin Bayramkaya Hakkında

Kl. Psk. Ersin Bayramkaya, İstanbul ilimize bağlı Psikoloji alanında görev yapmaktadır.

Ersin Bayramkaya Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji

Ersin Bayramkaya Randevusu

Kl. Psk. Ersin Bayramkaya Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ersin Bayramkaya için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ersin Bayramkaya hangi branşta uzman?
Kl. Psk. Ersin Bayramkaya, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ersin Bayramkaya'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör