Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dyt. Ezgi Ceren Sakarya

Ezgi Ceren Sakarya

Diyetisyen
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ezgi Ceren Sakarya Hakkında

Dyt. Ezgi Ceren Sakarya, İzmir ilimize bağlı Diyetisyen alanında görev yapmaktadır.

Ezgi Ceren Sakarya Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diyetisyen

Ezgi Ceren Sakarya Randevusu

Dyt. Ezgi Ceren Sakarya Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ezgi Ceren Sakarya için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ezgi Ceren Sakarya hangi branşta uzman?
Dyt. Ezgi Ceren Sakarya, Diyetisyen alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ezgi Ceren Sakarya'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diyetisyen doktorları

Tümünü gör