Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Ezgi Sancaroğlu

Ezgi Sancaroğlu

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Ezgi Sancaroğlu Hakkında

Dr. Ezgi Sancaroğlu, İstanbul ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Ezgi Sancaroğlu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Ezgi Sancaroğlu Randevusu

Dr. Ezgi Sancaroğlu Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Ezgi Sancaroğlu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ezgi Sancaroğlu hangi branşta uzman?
Dr. Ezgi Sancaroğlu, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Ezgi Sancaroğlu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör