Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dyt. Fahri Ertaş

Fahri Ertaş

Diyetisyen
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Fahri Ertaş Hakkında

Dyt. Fahri Ertaş, Şırnak ilimize bağlı Diyetisyen alanında görev yapmaktadır.

Fahri Ertaş Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diyetisyen

Fahri Ertaş Randevusu

Dyt. Fahri Ertaş Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Fahri Ertaş için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Fahri Ertaş hangi branşta uzman?
Dyt. Fahri Ertaş, Diyetisyen alanında uzmanlık yapmaktadır.
Fahri Ertaş'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diyetisyen doktorları

Tümünü gör