Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Farah Başcı

Farah Başcı

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Farah Başcı Hakkında

Dt. Farah Başcı, İstanbul ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Farah Başcı Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Farah Başcı Randevusu

Dt. Farah Başcı Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Farah Başcı için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Farah Başcı hangi branşta uzman?
Dt. Farah Başcı, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Farah Başcı'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör