Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Fatih Çatakdere

Fatih Çatakdere

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Fatih Çatakdere Hakkında

Dt. Fatih Çatakdere, İstanbul ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Fatih Çatakdere Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Fatih Çatakdere Randevusu

Dt. Fatih Çatakdere Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Fatih Çatakdere için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Fatih Çatakdere hangi branşta uzman?
Dt. Fatih Çatakdere, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Fatih Çatakdere'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör