Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Psk. Fatma Tülay Dündar

Fatma Tülay Dündar

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Fatma Tülay Dündar Hakkında

Psk. Fatma Tülay Dündar, Diyarbakır ilimize bağlı Psikoloji alanında görev yapmaktadır.

Fatma Tülay Dündar Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji

Fatma Tülay Dündar Randevusu

Psk. Fatma Tülay Dündar Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Fatma Tülay Dündar için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Fatma Tülay Dündar hangi branşta uzman?
Psk. Fatma Tülay Dündar, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Fatma Tülay Dündar'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör