Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Feyza Küçük

Feyza Küçük

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Feyza Küçük Hakkında

Dr. Feyza Küçük, Bursa ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Feyza Küçük Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Feyza Küçük Randevusu

Dr. Feyza Küçük Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Feyza Küçük için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Feyza Küçük hangi branşta uzman?
Dr. Feyza Küçük, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Feyza Küçük'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör