Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Gürkan Armağan

Gürkan Armağan

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Gürkan Armağan Hakkında

Dt. Gürkan Armağan, Malatya ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır. Şu anki kayıtlarımıza göre Dentapark kurumunda görev yapmaktadır.

Gürkan Armağan Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi
Çalıştığı Kurum
Dentapark
Adres
İzmir İzmir, Malatya

Gürkan Armağan Randevusu

Dt. Gürkan Armağan şu anki kayıtlarımıza göre Dentapark kurumunda görev almaktadır. Randevu için Dentapark kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Gürkan Armağan için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Gürkan Armağan nerede çalışıyor?
Dt. Gürkan Armağan, Dentapark (Malatya) kurumunda görev yapmaktadır.
Gürkan Armağan hangi branşta uzman?
Dt. Gürkan Armağan, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Gürkan Armağan'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Dentapark kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör