Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Hasan Altuğ

Hasan Altuğ

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Hasan Altuğ Hakkında

Dt. Hasan Altuğ, İzmir ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Hasan Altuğ Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Hasan Altuğ Randevusu

Dt. Hasan Altuğ Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Hasan Altuğ için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hasan Altuğ hangi branşta uzman?
Dt. Hasan Altuğ, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Hasan Altuğ'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör