Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Hatice Tanrıkut

Hatice Tanrıkut

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Hatice Tanrıkut Hakkında

Dr. Hatice Tanrıkut, Manisa ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Hatice Tanrıkut Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Hatice Tanrıkut Randevusu

Dr. Hatice Tanrıkut Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Hatice Tanrıkut için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hatice Tanrıkut hangi branşta uzman?
Dr. Hatice Tanrıkut, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Hatice Tanrıkut'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör