Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Psk. İbrahim Söğüt

İbrahim Söğüt

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

İbrahim Söğüt Hakkında

Psk. İbrahim Söğüt, İstanbul ilimize bağlı Psikoloji alanında görev yapmaktadır.

İbrahim Söğüt Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji

İbrahim Söğüt Randevusu

Psk. İbrahim Söğüt Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden İbrahim Söğüt için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İbrahim Söğüt hangi branşta uzman?
Psk. İbrahim Söğüt, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
İbrahim Söğüt'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör