Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Psk. İlknur Muslu

İlknur Muslu

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

İlknur Muslu Hakkında

Psk. İlknur Muslu, Kayseri ilimize bağlı Psikoloji alanında görev yapmaktadır.

İlknur Muslu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji

İlknur Muslu Randevusu

Psk. İlknur Muslu Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden İlknur Muslu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İlknur Muslu hangi branşta uzman?
Psk. İlknur Muslu, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
İlknur Muslu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör