Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. İnci Topcu

İnci Topcu

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

İnci Topcu Hakkında

Dt. İnci Topcu, İstanbul ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

İnci Topcu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

İnci Topcu Randevusu

Dt. İnci Topcu Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden İnci Topcu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İnci Topcu hangi branşta uzman?
Dt. İnci Topcu, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
İnci Topcu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör