Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Prof. Dr. İsmail Hakkı Koçar

İsmail Hakkı Koçar

İç Hastalıkları
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

İsmail Hakkı Koçar Hakkında

Prof. Dr. İsmail Hakkı Koçar, Ankara ilimize bağlı İç Hastalıkları alanında görev yapmaktadır. Şu anki kayıtlarımıza göre Muayenehane kurumunda görev yapmaktadır.

İsmail Hakkı Koçar Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
İç Hastalıkları
Çalıştığı Kurum
Muayenehane

İsmail Hakkı Koçar Randevusu

Prof. Dr. İsmail Hakkı Koçar şu anki kayıtlarımıza göre Muayenehane kurumunda görev almaktadır. Randevu için Muayenehane kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden İsmail Hakkı Koçar için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İsmail Hakkı Koçar nerede çalışıyor?
Prof. Dr. İsmail Hakkı Koçar, Muayenehane (Ankara) kurumunda görev yapmaktadır.
İsmail Hakkı Koçar hangi branşta uzman?
Prof. Dr. İsmail Hakkı Koçar, İç Hastalıkları alanında uzmanlık yapmaktadır.
İsmail Hakkı Koçar'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Muayenehane kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

İç Hastalıkları doktorları

Tümünü gör