Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Kadri Seden Tayşi

Kadri Seden Tayşi

Acil Tıp
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Kadri Seden Tayşi Hakkında

Dr. Kadri Seden Tayşi, Aydın ilimize bağlı Acil Tıp alanında görev yapmaktadır.

Kadri Seden Tayşi Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Acil Tıp

Kadri Seden Tayşi Randevusu

Dr. Kadri Seden Tayşi Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Kadri Seden Tayşi için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kadri Seden Tayşi hangi branşta uzman?
Dr. Kadri Seden Tayşi, Acil Tıp alanında uzmanlık yapmaktadır.
Kadri Seden Tayşi'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Acil Tıp doktorları

Tümünü gör