Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Karakaya Kliniği

Karakaya Kliniği

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Karakaya Kliniği Hakkında

Dt. Karakaya Kliniği, İstanbul ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Karakaya Kliniği Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Karakaya Kliniği Randevusu

Dt. Karakaya Kliniği Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Karakaya Kliniği için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Karakaya Kliniği hangi branşta uzman?
Dt. Karakaya Kliniği, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Karakaya Kliniği'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör