Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Psk. Kerime Begüm Özkaya

Kerime Begüm Özkaya

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Kerime Begüm Özkaya Hakkında

Psk.Kerime Begüm Özkaya, psikoloji alanında danışan kabul etmektedir. Lisans eğitimini Atılım Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamış, klinik psikoloji alanındaki yüksek lisans eğitimini Yakın Doğu Üniversitesi’nde almıştır.Mesleki çalışmalarını çeşitli sağlık ve danışmanlık kurumlarında sürdürmüş; rehabilitasyon merkezi, toplum ruh sağlığı merkezi ve hastane bünyesinde görev almıştır. Ergen, yetişkin ve aile danışmanlığı alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.Bireysel danışmanlık, ergen psikolojisi, aile danışmanlığı, kişiler arası iletişim problemleri, stres yönetimi ve kaygı bozuklukları üzerine çalışmaktadır. Ayrıca çeşitli psikolojik test uygulamaları ve danışmanlık eğitimlerine katılmıştır.Halen Medicana Sivas Hastanesi bünyesinde mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Kerime Begüm Özkaya Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji
Çalıştığı Kurum
Medicana Sivas Hastanesi
Adres
Şehit, Kızılırmak, M. Fethi Akyüz Cd. No: 8Merkez/Sivas, Sivas 58000, Sivas

Kerime Begüm Özkaya Randevusu

Psk. Kerime Begüm Özkaya şu anki kayıtlarımıza göre Medicana Sivas Hastanesi kurumunda görev almaktadır. Randevu için Medicana Sivas Hastanesi kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Kerime Begüm Özkaya için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kerime Begüm Özkaya nerede çalışıyor?
Psk. Kerime Begüm Özkaya, Medicana Sivas Hastanesi (Sivas) kurumunda görev yapmaktadır.
Kerime Begüm Özkaya hangi branşta uzman?
Psk. Kerime Begüm Özkaya, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Kerime Begüm Özkaya'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Medicana Sivas Hastanesi kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör