Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Koray Berat Karaaslan

Koray Berat Karaaslan

Radyoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Koray Berat Karaaslan Hakkında

Uzm. Dr. Koray Berat Karaaslan, İstanbul ilimize bağlı Radyoloji alanında görev yapmaktadır. Şu anki kayıtlarımıza göre Doktor Muayenehanesi kurumunda görev yapmaktadır.

Koray Berat Karaaslan Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Radyoloji
Çalıştığı Kurum
Doktor Muayenehanesi
Adres
İstanbul, İstanbul

Koray Berat Karaaslan Randevusu

Uzm. Dr. Koray Berat Karaaslan şu anki kayıtlarımıza göre Doktor Muayenehanesi kurumunda görev almaktadır. Randevu için Doktor Muayenehanesi kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Koray Berat Karaaslan için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Koray Berat Karaaslan nerede çalışıyor?
Uzm. Dr. Koray Berat Karaaslan, Doktor Muayenehanesi (İstanbul) kurumunda görev yapmaktadır.
Koray Berat Karaaslan hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Koray Berat Karaaslan, Radyoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Koray Berat Karaaslan'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Doktor Muayenehanesi kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Radyoloji doktorları

Tümünü gör