Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Medipia Dent

Medipia Dent

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Medipia Dent Hakkında

Dt. Medipia Dent, İstanbul ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Medipia Dent Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Medipia Dent Randevusu

Dt. Medipia Dent Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Medipia Dent için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Medipia Dent hangi branşta uzman?
Dt. Medipia Dent, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Medipia Dent'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör