Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dyt. Mekiye Öncü

Mekiye Öncü

Diyetisyen
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Mekiye Öncü Hakkında

Dyt. Mekiye Öncü, İzmir ilimize bağlı Diyetisyen alanında görev yapmaktadır. Şu anki kayıtlarımıza göre İzmir kurumunda görev yapmaktadır.

Mekiye Öncü Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diyetisyen
Çalıştığı Kurum
İzmir

Mekiye Öncü Randevusu

Dyt. Mekiye Öncü şu anki kayıtlarımıza göre İzmir kurumunda görev almaktadır. Randevu için İzmir kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Mekiye Öncü için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mekiye Öncü nerede çalışıyor?
Dyt. Mekiye Öncü, İzmir (İzmir) kurumunda görev yapmaktadır.
Mekiye Öncü hangi branşta uzman?
Dyt. Mekiye Öncü, Diyetisyen alanında uzmanlık yapmaktadır.
Mekiye Öncü'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için İzmir kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diyetisyen doktorları

Tümünü gör