Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Mohammed Reza Afrencheh

Mohammed Reza Afrencheh

Radyoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Mohammed Reza Afrencheh Hakkında

Uzm. Dr. Mohammed Reza Afrencheh, İstanbul ilimize bağlı Radyoloji alanında görev yapmaktadır. Şu anki kayıtlarımıza göre Doktor Muayenehanesi kurumunda görev yapmaktadır.

Mohammed Reza Afrencheh Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Radyoloji
Çalıştığı Kurum
Doktor Muayenehanesi
Adres
İstanbul, İstanbul

Mohammed Reza Afrencheh Randevusu

Uzm. Dr. Mohammed Reza Afrencheh şu anki kayıtlarımıza göre Doktor Muayenehanesi kurumunda görev almaktadır. Randevu için Doktor Muayenehanesi kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Mohammed Reza Afrencheh için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mohammed Reza Afrencheh nerede çalışıyor?
Uzm. Dr. Mohammed Reza Afrencheh, Doktor Muayenehanesi (İstanbul) kurumunda görev yapmaktadır.
Mohammed Reza Afrencheh hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Mohammed Reza Afrencheh, Radyoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Mohammed Reza Afrencheh'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Doktor Muayenehanesi kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Radyoloji doktorları

Tümünü gör