Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Psk. Nazlıcan Acar

Nazlıcan Acar

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Nazlıcan Acar Hakkında

Psk. Nazlıcan Acar, İstanbul ilimize bağlı Psikoloji alanında görev yapmaktadır.

Nazlıcan Acar Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji

Nazlıcan Acar Randevusu

Psk. Nazlıcan Acar Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Nazlıcan Acar için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nazlıcan Acar hangi branşta uzman?
Psk. Nazlıcan Acar, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Nazlıcan Acar'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör