Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Kl. Psk. Nisa Nur Çalışkan Şen

Nisa Nur Çalışkan Şen

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Nisa Nur Çalışkan Şen Hakkında

Kl. Psk. Nisa Nur Çalışkan Şen, Balıkesir ilimize bağlı Psikoloji alanında görev yapmaktadır.

Nisa Nur Çalışkan Şen Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji

Nisa Nur Çalışkan Şen Randevusu

Kl. Psk. Nisa Nur Çalışkan Şen Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Nisa Nur Çalışkan Şen için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nisa Nur Çalışkan Şen hangi branşta uzman?
Kl. Psk. Nisa Nur Çalışkan Şen, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Nisa Nur Çalışkan Şen'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör