Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Psk. Nisa Nur Doğan

Nisa Nur Doğan

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Nisa Nur Doğan Hakkında

Psk. Nisa Nur Doğan, Kahramanmaraş ilimize bağlı Psikoloji alanında görev yapmaktadır.

Nisa Nur Doğan Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji

Nisa Nur Doğan Randevusu

Psk. Nisa Nur Doğan Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Nisa Nur Doğan için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nisa Nur Doğan hangi branşta uzman?
Psk. Nisa Nur Doğan, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Nisa Nur Doğan'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör