Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Özcan Sekin

Özcan Sekin

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Özcan Sekin Hakkında

Dt. Özcan Sekin, Muş ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Özcan Sekin Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Özcan Sekin Randevusu

Dt. Özcan Sekin Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Özcan Sekin için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Özcan Sekin hangi branşta uzman?
Dt. Özcan Sekin, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Özcan Sekin'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör