Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Dr. Özlem Züleyha Meylani

Özlem Züleyha Meylani

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Özlem Züleyha Meylani Hakkında

Dr. Dr. Özlem Züleyha Meylani, Eskişehir ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Özlem Züleyha Meylani Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Özlem Züleyha Meylani Randevusu

Dr. Dr. Özlem Züleyha Meylani Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Özlem Züleyha Meylani için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Özlem Züleyha Meylani hangi branşta uzman?
Dr. Dr. Özlem Züleyha Meylani, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Özlem Züleyha Meylani'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör