Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dyt. Rumeysa Arslan

Rumeysa Arslan

Diyetisyen
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Rumeysa Arslan Hakkında

Dyt. Rumeysa Arslan, Denizli ilimize bağlı Diyetisyen alanında görev yapmaktadır.

Rumeysa Arslan Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diyetisyen

Rumeysa Arslan Randevusu

Dyt. Rumeysa Arslan Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Rumeysa Arslan için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Rumeysa Arslan hangi branşta uzman?
Dyt. Rumeysa Arslan, Diyetisyen alanında uzmanlık yapmaktadır.
Rumeysa Arslan'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diyetisyen doktorları

Tümünü gör