Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Şahin Koca

Şahin Koca

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Şahin Koca Hakkında

Dt. Şahin Koca, Muğla ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Şahin Koca Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Şahin Koca Randevusu

Dt. Şahin Koca Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Şahin Koca için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Şahin Koca hangi branşta uzman?
Dt. Şahin Koca, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Şahin Koca'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör