Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Salih Salmanlı

Salih Salmanlı

Akupunktur
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Salih Salmanlı Hakkında

Dr. Salih Salmanlı, Ankara ilimize bağlı Akupunktur alanında görev yapmaktadır.

Salih Salmanlı Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Akupunktur

Salih Salmanlı Randevusu

Dr. Salih Salmanlı Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Salih Salmanlı için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Salih Salmanlı hangi branşta uzman?
Dr. Salih Salmanlı, Akupunktur alanında uzmanlık yapmaktadır.
Salih Salmanlı'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Akupunktur doktorları

Tümünü gör