Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Saliha Sancımak

Saliha Sancımak

Pratisyen Hekim
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Saliha Sancımak Hakkında

Dr. Saliha Sancımak, Diyarbakır ilimize bağlı Pratisyen Hekim alanında görev yapmaktadır.

Saliha Sancımak Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Pratisyen Hekim

Saliha Sancımak Randevusu

Dr. Saliha Sancımak Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Saliha Sancımak için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Saliha Sancımak hangi branşta uzman?
Dr. Saliha Sancımak, Pratisyen Hekim alanında uzmanlık yapmaktadır.
Saliha Sancımak'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Pratisyen Hekim doktorları

Tümünü gör