Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Psk. Sebiha Gökçen Saygılı

Sebiha Gökçen Saygılı

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Sebiha Gökçen Saygılı Hakkında

Psk. Sebiha Gökçen Saygılı, Adana ilimize bağlı Psikoloji alanında görev yapmaktadır.

Sebiha Gökçen Saygılı Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji

Sebiha Gökçen Saygılı Randevusu

Psk. Sebiha Gökçen Saygılı Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Sebiha Gökçen Saygılı için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sebiha Gökçen Saygılı hangi branşta uzman?
Psk. Sebiha Gökçen Saygılı, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Sebiha Gökçen Saygılı'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör