Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Seda Karademir

Seda Karademir

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Seda Karademir Hakkında

Dt. Seda Karademir, Ankara ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Seda Karademir Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Seda Karademir Randevusu

Dt. Seda Karademir Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Seda Karademir için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Seda Karademir hangi branşta uzman?
Dt. Seda Karademir, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Seda Karademir'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör