Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Selahattin Kekeç

Selahattin Kekeç

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Selahattin Kekeç Hakkında

Dt. Selahattin Kekeç, İstanbul ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır. Şu anki kayıtlarımıza göre Toprakdent kurumunda görev yapmaktadır.

Selahattin Kekeç Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi
Çalıştığı Kurum
Toprakdent
Adres
Orta Mahalle Yalnız Selvi Caddesi No:43A, İstanbul

Selahattin Kekeç Randevusu

Dt. Selahattin Kekeç şu anki kayıtlarımıza göre Toprakdent kurumunda görev almaktadır. Randevu için Toprakdent kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Selahattin Kekeç için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Selahattin Kekeç nerede çalışıyor?
Dt. Selahattin Kekeç, Toprakdent (İstanbul) kurumunda görev yapmaktadır.
Selahattin Kekeç hangi branşta uzman?
Dt. Selahattin Kekeç, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Selahattin Kekeç'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Toprakdent kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör