Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Kl. Psk. Sezin Çelikkanat Mısırlı

Sezin Çelikkanat Mısırlı

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Sezin Çelikkanat Mısırlı Hakkında

Sezin Çelikkanat Mısırlı, Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) lisansını 2013 yılında tamamlamasının ardından Klinik Psikoloji yüksek lisansı yapmış, Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini alıp süpervizyonlarını tamamlamıştır. 2012 yılından itibaren Koşuyolu, Ataşehir ve Bağdat Caddesi’nde psikolojik danışmanlık merkezlerinde psikolog olarak çalışmış, Kalamış’ta bir reklam ajansında kurumsal marka danışmanlığı yapmış ve birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak seminer vermiş, atölye çalışmaları ve kurum içi etkinlikleri düzenlemiştir. Klinik Psikolog olarak Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi ekolünü kullanmakta olup, Çözüm Odaklı Terapi yönteminden yararlanmaktadır. Klinik Psikolog ve Psikoterapist olarak Suadiye ve Ataşehir’de ergen ve yetişkin yaş grubundaki danışanlarına yüz yüze ve online olarak hizmet vermektedir.

Sezin Çelikkanat Mısırlı Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji
Çalıştığı Kurum
Online Danışmanlık

Sezin Çelikkanat Mısırlı Randevusu

Kl. Psk. Sezin Çelikkanat Mısırlı şu anki kayıtlarımıza göre Online Danışmanlık kurumunda görev almaktadır. Randevu için Online Danışmanlık kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Sezin Çelikkanat Mısırlı için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sezin Çelikkanat Mısırlı nerede çalışıyor?
Kl. Psk. Sezin Çelikkanat Mısırlı, Online Danışmanlık (İstanbul) kurumunda görev yapmaktadır.
Sezin Çelikkanat Mısırlı hangi branşta uzman?
Kl. Psk. Sezin Çelikkanat Mısırlı, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Sezin Çelikkanat Mısırlı'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Online Danışmanlık kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör