Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Kl. Psk. Simge Melis Yalçınkaya

Simge Melis Yalçınkaya

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Simge Melis Yalçınkaya Hakkında

Uzm.Kl.Psk.Simge Melis Yalçınkaya,2016 dan bu güne, çocuk, ergen, yetişkin alanında çalışmaktadır. Birçok çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik test eğitimi ve terapi eğitimi almıştır. Kliniğinde bilişsel davranışçı terapi, emdr, oyun terapisi gibi terapi süreçlerine devam etmektedir. Aynı zamanda mmpı, wisc-4, denver 2, agte, noropisikolojik testler gibi birçok testi uygulamaktadır. Lisansını dereceyle bitirmiş olup, Klinik psikoloji yüksek lisansını tezli olarak tamamlamıştır.

Simge Melis Yalçınkaya Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji
Çalıştığı Kurum
Online Danışmanlık

Simge Melis Yalçınkaya Randevusu

Kl. Psk. Simge Melis Yalçınkaya şu anki kayıtlarımıza göre Online Danışmanlık kurumunda görev almaktadır. Randevu için Online Danışmanlık kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Simge Melis Yalçınkaya için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Simge Melis Yalçınkaya nerede çalışıyor?
Kl. Psk. Simge Melis Yalçınkaya, Online Danışmanlık (Kocaeli) kurumunda görev yapmaktadır.
Simge Melis Yalçınkaya hangi branşta uzman?
Kl. Psk. Simge Melis Yalçınkaya, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Simge Melis Yalçınkaya'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Online Danışmanlık kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör