Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Temel Yaşar Alimoğlu

Temel Yaşar Alimoğlu

Acil Tıp
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Temel Yaşar Alimoğlu Hakkında

Dr. Temel Yaşar Alimoğlu, İstanbul ilimize bağlı Acil Tıp alanında görev yapmaktadır. Şu anki kayıtlarımıza göre doktor muayenesi kurumunda görev yapmaktadır.

Temel Yaşar Alimoğlu Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Acil Tıp
Çalıştığı Kurum
doktor muayenesi
Adres
Peyas Mah. Fırat Bulvarı No:12 Diclekent, İstanbul

Temel Yaşar Alimoğlu Randevusu

Dr. Temel Yaşar Alimoğlu şu anki kayıtlarımıza göre doktor muayenesi kurumunda görev almaktadır. Randevu için doktor muayenesi kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Temel Yaşar Alimoğlu için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Temel Yaşar Alimoğlu nerede çalışıyor?
Dr. Temel Yaşar Alimoğlu, doktor muayenesi (İstanbul) kurumunda görev yapmaktadır.
Temel Yaşar Alimoğlu hangi branşta uzman?
Dr. Temel Yaşar Alimoğlu, Acil Tıp alanında uzmanlık yapmaktadır.
Temel Yaşar Alimoğlu'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için doktor muayenesi kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Acil Tıp doktorları

Tümünü gör