Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Uzm. Dr. Tuğba Arıkoğlu Dalmış

Tuğba Arıkoğlu Dalmış

Çocuk Hematolojisi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Tuğba Arıkoğlu Dalmış Hakkında

Uzm. Dr. Tuğba Arıkoğlu Dalmış, Ankara ilimize bağlı Çocuk Hematolojisi alanında görev yapmaktadır. Şu anki kayıtlarımıza göre Doktor Muayenehanesi kurumunda görev yapmaktadır.

Tuğba Arıkoğlu Dalmış Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Çocuk Hematolojisi
Çalıştığı Kurum
Doktor Muayenehanesi
Adres
İstanbul, Ankara

Tuğba Arıkoğlu Dalmış Randevusu

Uzm. Dr. Tuğba Arıkoğlu Dalmış şu anki kayıtlarımıza göre Doktor Muayenehanesi kurumunda görev almaktadır. Randevu için Doktor Muayenehanesi kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Tuğba Arıkoğlu Dalmış için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tuğba Arıkoğlu Dalmış nerede çalışıyor?
Uzm. Dr. Tuğba Arıkoğlu Dalmış, Doktor Muayenehanesi (Ankara) kurumunda görev yapmaktadır.
Tuğba Arıkoğlu Dalmış hangi branşta uzman?
Uzm. Dr. Tuğba Arıkoğlu Dalmış, Çocuk Hematolojisi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Tuğba Arıkoğlu Dalmış'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Doktor Muayenehanesi kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Çocuk Hematolojisi doktorları

Tümünü gör