Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Tuğgen Mersin

Tuğgen Mersin

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Tuğgen Mersin Hakkında

Dt. Tuğgen Mersin, Ankara ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Tuğgen Mersin Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Tuğgen Mersin Randevusu

Dt. Tuğgen Mersin Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Tuğgen Mersin için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tuğgen Mersin hangi branşta uzman?
Dt. Tuğgen Mersin, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Tuğgen Mersin'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör