Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dyt. Yasemen İnak

Yasemen İnak

Diyetisyen
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Yasemen İnak Hakkında

Dyt. Yasemen İnak, Konya ilimize bağlı Diyetisyen alanında görev yapmaktadır.

Yasemen İnak Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diyetisyen

Yasemen İnak Randevusu

Dyt. Yasemen İnak Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Yasemen İnak için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yasemen İnak hangi branşta uzman?
Dyt. Yasemen İnak, Diyetisyen alanında uzmanlık yapmaktadır.
Yasemen İnak'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diyetisyen doktorları

Tümünü gör