Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dr. Zeynep Uluöz

Zeynep Uluöz

Aile Hekimliği
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Zeynep Uluöz Hakkında

Dr. Zeynep Uluöz, İzmir ilimize bağlı Aile Hekimliği alanında görev yapmaktadır.

Zeynep Uluöz Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Aile Hekimliği

Zeynep Uluöz Randevusu

Dr. Zeynep Uluöz Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Zeynep Uluöz için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Zeynep Uluöz hangi branşta uzman?
Dr. Zeynep Uluöz, Aile Hekimliği alanında uzmanlık yapmaktadır.
Zeynep Uluöz'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Aile Hekimliği doktorları

Tümünü gör