Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Dt. Beyda Çalışkan

Beyda Çalışkan

Diş Hekimi
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Beyda Çalışkan Hakkında

Dt. Beyda Çalışkan, İstanbul ilimize bağlı Diş Hekimi alanında görev yapmaktadır.

Beyda Çalışkan Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Diş Hekimi

Beyda Çalışkan Randevusu

Dt. Beyda Çalışkan Randevu için MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Beyda Çalışkan için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Beyda Çalışkan hangi branşta uzman?
Dt. Beyda Çalışkan, Diş Hekimi alanında uzmanlık yapmaktadır.
Beyda Çalışkan'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Diş Hekimi doktorları

Tümünü gör