Acil Durum:112 Çağrı Merkezi:0850 000 00 00 (09:00 - 18:00)
Psk. Onur Can Dalkılınç

Onur Can Dalkılınç

Psikoloji
Doğrulanmamış Profil Bu profil kamuya açık kaynaklardan derlenmiştir ve henüz hekim tarafından sahiplenilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu garanti edilmez.
Bu profile siz aitseniz, sahiplenip bilgileri güncelleyebilirsiniz. Profili sahiplen →
4.5

Onur Can Dalkılınç Hakkında

2019 yılı Haliç Üniversitesinden mezun olmuştur. Lisans süreci içerisinde Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Fransız Lape Hastanesinde stajlarını tamamlamıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eğitimini 2019 yılında tamamlamış ve ergen ve yetişkin alanında danışan almaya başlamıştır. Şuan da ise özel bir kurumda üniversiteye hazırlık grubu öğrencilere bireysel destek vermektedir. Ayrıca Bünyesinde bulunduğu Psikolojik Danışmanlık merkezinde seans almakta ve eğitim koordinatörlüğü yapmaktadır. Minesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri(MMPI), Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE), SCL-90 Psikolojik Belirti Tarama Testi Eğitimlerini tamamlamıştır. Şuan da ergen ve yetişkin danışmanlığında aktif olarak danışan almaktadır.

Onur Can Dalkılınç Eğitim Bilgileri

Uzmanlık Alanı
Psikoloji
Çalıştığı Kurum
Divan Psikoloji
Adres
Kartaltepe Mahallesi Başarı Sokak No:1B/6, Bakırköy 34145, İstanbul

Onur Can Dalkılınç Randevusu

Psk. Onur Can Dalkılınç şu anki kayıtlarımıza göre Divan Psikoloji kurumunda görev almaktadır. Randevu için Divan Psikoloji kurumunu arayabilir, MHRS Randevu adresini kullanabilir veya ALO 182 üzerinden Onur Can Dalkılınç için randevu oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Onur Can Dalkılınç nerede çalışıyor?
Psk. Onur Can Dalkılınç, Divan Psikoloji (İstanbul) kurumunda görev yapmaktadır.
Onur Can Dalkılınç hangi branşta uzman?
Psk. Onur Can Dalkılınç, Psikoloji alanında uzmanlık yapmaktadır.
Onur Can Dalkılınç'dan nasıl randevu alınır?
Randevu için Divan Psikoloji kurumunu arayabilir, MHRS (mhrs.gov.tr) üzerinden çevrimiçi randevu oluşturabilir ya da ALO 182 hattını kullanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Değerlendirmeler

0 yorum yapıldı
Bu kriterlere uygun değerlendirme bulunamadı.
★★★★★
İlgili

Psikoloji doktorları

Tümünü gör